Kadim Değerler

Uluslararası

“Ben Geleceğim” temalı 5. Uluslararası Kadim Değerler Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması

+

kimiz?

Hakkımızda

KABİP olarak amacımız; dünyada, ülkemizde ve şehrimizde gelişen toplumsal olaylar karşısında inanç ve medeniyet perspektifinden kadının bakış açısıyla sivil toplum kuruluşları ile güçlü, etkili, yol gösterebilen, icra kapasitesi yüksek, sonuç odaklı çalışabilen ve çözüm üreten bir çatı kuruluşu olmak, bununla birlikte KABİP katılımcısı STK’lar ve STK’ların Kadın Kolları ile genelde toplumun tamamını kuşatacak, özelde kadın, aile, çocuk ve genç eksenli çalışmalar yapmak, çözüm üretmek ve kamuoyu oluşturmaktır.

ETKİNLİKLERİMİZ

Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması

Ben Geleceğim, Yalnızlık, Göç, Komşum ve Ben, Aile Olmak

Yazar söyleşileri

Rasim Özdenören,

Yürüyüş Etkinlikleri

Sağlığa Adım At,

Yemek yarışmaları

En iyi Aşçı

Slide 1
5. Uluslararası kadim değerler Kısa Film ve fotoğraf yarışması
Ben Geleceğim

STK’larda Kadın Birliği Platformu (KABİP) tarafından bu yıl Eğitici Valideler Derneğiyle birlikte “Öze Dönüş Hareketi” kapsamında düzenlenen 5. Kadim Değerler Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması.

Slide 1
4. Uluslararası kadim değerler Kısa Film ve fotoğraf yarışması
Yalnızlık

STK’larda Kadın Birliği Platformu (KABİP) tarafından bu yıl Eğitici Valideler Derneğiyle birlikte “Öze Dönüş Hareketi” kapsamında düzenlenen 4. Kadim Değerler Kısa Film ve Fotoğraf Yarışmasının ödülleri 2 Ekim’de verilecek.

Slide 2
3. Uluslararası kadim değerler Kısa Film ve fotoğraf yarışması
Göç

STK’larda Kadın Birliği Platformu, Yunus Emre Enstitüsü ve Mamak Belediyesi iş birliğiyle düzenlenen yarışmaya, Türkiye genelinden göç konusunu işleyen 287 kısa film, 121 fotoğraf başvurusu yapıldı.

Slide 3
2. Uluslararası kadim değerler Kısa Film ve fotoğraf yarışması
Komşum ve Ben

KABİP olarak “Öze Dönüş Hareketi” kapsamında ‘’1. Kadim Değerler Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması’’ gerçekleştirmek için yola çıktık. Bu yıl birincisi düzenlenecek olan yarışmamızın teması ‘’Komşum ve Ben’’ olarak belirlenmiştir.

previous arrow
next arrow

 

Etkinlik Galerisi

Etkinliklerimizden kareler…

Soru sormak veya bilgi almak için;

iletişime geçin! →
Mesaj Gönder